ЛІТНІЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ
(1-3 червня, м. Курахово)

Проводиться 1-3 червня у м. Курахово (басейн 50 м, відкритий). День приїзду 31 травня.

Змагання особисто-командні. Проводяться для дівчат 2001 та юнаків 1999 років народження і молодші.

У змаганнях беруть участь команди СДЮШОР, ДЮСШ та спортивних клубів, що заявлені та відряджаються Міністерством АР Крим, обласними, міст Києва і Севастополя спортивними управліннями, радами ФСТ, СДЮШОР, ДЮСШ та спортивними клубами після участі у відбіркових змаганнях. Від однієї ДЮСШ та спортивного клубу до змагань допускається одна команда. Командам СДЮШОР дозволяється заявляти другу команду. Спортсмени і тренери, що не увійшли до складу команд, допускаються до змагань в особистій першості за рішенням Федерації плавання України відповідно до Правил змагань. До змагань допускаються іноземні команди і спортсмени.

Склад команди - 8 спортсменів (4 дівчини, 4 юнаки) та 2 тренери.

Кожен спортсмен для командного заліку має право стартувати у трьох номерах програми та естафетах. У кожному номері програми може бути заявлена необмежена кількість спортсменів. В естафетному плаванні кожна команда виставляє по одній естафеті на вид.

Змагання проводяться без попередніх запливів. На дистанціях 400 та 800 м вільним стилем найсильніші запливи проводяться першими. На інших дистанціях найсильніші запливи проводяться останніми. В естафетному плаванні комплектація запливів проводиться за підсумками зимового чемпіонату України серед юнаків у лютому 2013 року.

Для визначення першості серед команд ДЮСШ враховуються 18 кращих результатів спортсменів команди (9 результатів у дівчат і 9 - у юнаків) в індивідуальних номерах програми (при умові виконання в індивідуальних номерах програми III розряду) та естафетному плаванні за таблицею оцінки результатів у плаванні. Естафети оцінюються з коефіцієнтом 2.

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ   Початок змагань: 10.00