ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ
(15-17 лютого 2014 р., м. Євпаторія)

Проводиться 15-17 лютого 2014 р. у м. Євпаторії (басейн 25 м). День приїзду 14 лютого.

Змагання особисто-командні. Проводяться для дівчат 2002 та юнаків 2000 років народження і молодших.

Склад команди - 8 спортсменів (4 дівчини, 4 юнаки) та 2 тренери.

У змаганнях беруть участь команди СДЮШОР, ДЮСШ та спортивних клубів, що заявлені та відряджаються Міністерством АР Крим, обласними, міст Києва і Севастополя спортивними управліннями, радами ФСТ, СДЮШОР, ДЮСШ та спортивними клубами після участі у відбіркових змаганнях. Від однієї ДЮСШ та спортивного клубу до змагань допускається одна команда. Командам СДЮШОР дозволяється заявляти другу команду. Спортсмени і тренери, що не увійшли до складу команд, допускаються до змагань в особистій першості за рішенням Федерації плавання України відповідно до Правил змагань. До змагань допускаються іноземні команди і спортсмени.

Змагання проводяться за багатоборною системою. Особиста першість у багатоборстві визначається за сумою очок, набраних спортсменом на будь яких двох дистанціях за таблицею оцінки результатів у плаванні (при умові виконання ІІІ розряду). У випадку неучасті або дискваліфікації на одній з дистанцій, особисте місце спортсмена у багатоборстві не визначається.

Для командного заліку кожному спортсмену очки нараховуються за один вид багатоборства. В естафетному плаванні кожна команда виставляє по одній естафеті на вид. В змішаній естафеті беруть участь 2 дівчини та 2 юнаки у довільному порядку.

Змагання проводяться без попередніх запливів. Найсильніші запливи проводяться останніми. Комплектація запливів естафетного плавання проводиться за підсумками роботи серед ДЮСШ за 2013 рік.

Для визначення першості серед команд враховуються результати спортсменів команди, за сумою очок, набраних у багатоборстві та естафетному плаванні. Естафети оцінюються з коефіцієнтом 2. Естафета 4х50 м комбінована-змішана оцінюється за дистанцією 50 м на спині, жінки.

На чемпіонаті України серед юнаків НАГОРОДЖУЮТЬСЯ:

команди, що посіли I, II та III місця серед команд, – дипломами та кубками;

спортсмени, що посіли I, II, III місця в індивідуальних номерах програми, естафетному плаванні та загальному багатоборстві (серед дівчат та юнаків), – дипломами та медалями.

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ   Початок змагань: 10.00

1 день2 день3 день
Естафета 4 х 50 м
комбінована – змішана
Естафета 4 х 50 м
вільний стиль – дів., юн.
Естафета 4 х 50 м
комбінована - дів., юн.
100 м компл. плавання100 м брас100 м вільний стиль
200 м батерфляй100 м батерфляй200 м брас
400 м вільний стиль100 м на спині200 м на спині
 200 м вільний стиль 
Опубликовано 04.02.2014 в 12:10