ЧЕМПІОНАТ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПЛАВАННЯ
пам'яті Заслуженого тренера України Йошина В.В.
(02-03 квітня 2014 р., м. Маріуполь)

Проводиться 2 – 3 квітня 2014 р. у м. Маріуполь (басейн «Нептун»).

День приїзду команд 02.04. до 11 годині. Початок змагань 02.04.2014 р., розминка о 11 годині, старт о 12 годині.

МЕТА ТА ЗАДАЧІ

УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

До участі в змаганнях допускаються збірні команди міст та районів Донецької області.

Склад команди – 10 спортсменів та 2 тренери.

Кількість команд необмежена.

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво здійснює управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Безпосереднє керівництво за проведення змагань покладається на головну суддівську колегію, затверджену управлінням з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Ест. 4х100в/сЧ/ЖЕст. 4х100 к/пЖ/Ч

Змагання особисто-командні. Кожен спортсмен для командного заліку має право стартувати у трьох номерах програми та естафетах. У кожному номері програми може бути заявлена необмежена кількість спортсменів. У естафетному плаванні кожна команда виставляє по одній команді на вид.

На дистанціях 400 м, 800 м та 1500 м в/с найсильніші запливи проводяться першими, на інших дистанціях – останніми.

Для визначення першості серед команд міст та районів Донецької області залікові очки нараховуються за 12 кращих результатів спортсменів в індивідуальних номерах програми (при умові виконання в індивідуальних номерах програми ІІ розряду) та естафетах за таблицею:

НАГОРОДЖЕННЯ

Команди, які посіли І-ІІІ місця нагороджуються кубками та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Спортсмени, які посіли І-ІІІ місця нагороджуються медалями та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

ЗАЯВКИ

Іменні та технічні заявки команд, затвердженні в установленому порядку, подаються в мандатну комісію в день приїзду до 10 годині.

УМОВИ ПРИЙМУ КОМАНД ТА ФІНАНСУВАННЯ

Кошти по відрядженню команд учасниць (проїзд, добові, харчування та розташування) за рахунок відряджуючої організації. Управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації забезпечує витрати на харчування суддів та нагородження.

Опубликовано 01.04.2014 в 10:11