Последние события:

Результаты выступления наших воспитанников на Паралимпийских играх 2020 г.

24 августа - 3 сентября 2021 г., г.Токио, Япония

24 августа - 3 сентября 2021 г., Паралимпиада 2020

Трусов Андрей
1 место на дистанциях: 100 м. н/сп. (рекорд мира), 50 м. в/ст.;
2 место на дистанциях: 50 м. батт. (рекорд Европы), 400 м. в/ст., 200 м. к/пл.;
3 место на дистанции: 4х100 м. в/ст. эстафетное плавание;
7 место на дистанции: 100 брасс.

Смирнов Виктор
2 место на дистанции: 100м. н/сп.;
4 место на дистанциях: 200 м. к/пл., 100 брасс;
6 место на дистанции: 100 м. батт;
8 место на дистанции: 400 м. в/ст.;
10 место на дистанции: 50 м. в/ст.

Матло Ярина
3 место на дистанции: 100 м. брасс;
6 место на дистанции: 100 м. н/сп.;
8 место на дистанции: 100 м. в/ст.

Чуфаров Данила
5 место на дистанции: 100 м. батт.;
6 место на дистанции: 100 м. брасс;
8 место на дистанции: 200 м. к/пл.;
10 место на дистанции: 400 м. в/ст.

Дворский Юрий
9 место на дистанции: 50 м. брасс.;
10 место на дистанции: 150 м. к/пл.;
11 место на дистанции: 200 м. в/ст.;
12 место на дистанции: 50 м. в/ст.

Опубликовано 21.09.2021 в 22:00
Результаты выступления наших воспитанников на Чемпионате Европы по плаванию 16-22 мая 2021 г.

16-22 мая 2021 г., г.Фуншал, о. Мадейра, Португалия

Трусов Андрей
1 место на дистанциях: 50 м. батт. (рекорд Европы), 50 м. в/ст., 400 м. в/ст.;
2 место на дистанциях: 100 м. в/ст., 4х100 м. в/ст. эстафетное плавание;
3 место на дистанциях: 100 м. н/сп, 200 м. к/пл.;
4 место на дистанциях: 100 м. брасс, 4х100 м. к/пл. эстафетное плавание.

Смирнов Виктор
1 место на дистанции: 100 м. батт.;
2 место на дистанциях: 100 м. брасс, 200 м. к/пл., 400 м. в/ст;
6 место на дистанциях: 50 м. в/ст., 100 м. в/ст.

Матло Ярина
3 место на дистанции: 100 м. брасс;
4 место на дистанции: 100 м. н/сп.;
7 место на дистанции: 50 м. в/ст.

Чуфаров Данила

4 место на дистанции: 100 м. батт.;
5 место на дистанциях: 200 м. к/пл., 400 м. в/ст;
6 место на дистанциях: 100 м. брасс.

Опубликовано 25.05.2021 в 23:00
Результаты соревнований 7.03.2020
Опубликовано 07.03.2020 в 19:35
Результати відкритого турніру з плавання на призи Героя України Віктора Смирнова - 2020

1-2 лютого 2020 року в басейні міста Слов’янськ (за адресою: вул. Короленка, 2) відбувся XII відкритий обласний турнір з плавання на призи Героя України, заслуженого майстра спорту України Віктора Смирнова.

У 97 запливах взяли участь 132 спортсмени.

Кубками і призами Героя України Віктора Смирнова нагороджені кращі спортсмени в кожній нозології та віковій групі:

Серед юнаків молодшої вікової категорії:

  • з вадами зору - Чернов Максим (м. Слов'янськ), Музика Максим (м. Кропивницький)
  • з ураженням опорно-рухового апарату - Чепець Микита (м. Запоріжжя)
  • з вадами слуху - Тимофеєв Владислав (м. Київ)

Серед юнаків старшої вікової категорії:

  • з ураженням опорно-рухового апарату - Нікітченко Олександр (Луганська область)
  • з вадами слуху - Данилов Борис (м. Київ)

Серед дівчат молодшої вікової категорії:

  • з вадами зору - Мягких Анастасія (м. Слов'янськ)
  • з ураженням опорно-рухового апарату - Сапель Анастасія (м. Слов'янськ)
  • з вадами слуху - Сінчак Анастасія (м. Київ), Трошина Єлизавета (м. Київ)

Серед дівчат старшої вікової категорії:

  • з вадами зору - Білецька Крістіна (м. Запоріжжя)
  • з ураженням опорно-рухового апарату - Поліщук Ганна (Луганська область)

Спеціальними заохочувальними призами Героя України Віктора Смирнова відзначені спортсмени, що показали високі результати:

  • Буднік Елеонора (м. Запоріжжя)
  • Костіна Марія (м. Запоріжжя)
  • Софієнко Артем (м. Запоріжжя)
  • Гаража Герман (м. Лозова)
  • Ханіна Дар’я (м. Запоріжжя)
  • Коржова Вероніка (м. Соледар)
  • Суханюк Вікторія (м. Київ)
  • Скрипніченко Руслан (м. Кропивницький)
  • Колісник Олег (м. Миколаїв)
  • Калінін Єгор (м. Київ)
  • Хилиминдик Софія (м. Кременчук)
  • Михасюк Костянтин (Рівненська область)
  • Федоренко Софія (м. Київ)
  • Семенихін Данило (м. Харків)
  • Ковган Олексій (Київська область)
  • Литвиненко Микола (м. Кременчук)
  • Бурда Анастасія (м. Суми)
  • Макаров Матвій (Рівненська область)
  • Михоничев Денис (Луганська область)
  • Скоба Руслана (м. Київ)
  • Леонтьєва Вікторія (м. Київ)
  • Скалівенко Денис (Луганська область)

Підсумковий протокол змагань 1-2 лютого 2020

Рейтинг спортсменів 1-2 лютого 2020

Опубликовано 02.02.2020 в 17:15

1-2 лютого 2020 року в басейні міста Слов’янськ (за адресою: вул. Короленка, 2) відбудеться XII відкритий обласний турнір з плавання на призи Героя України, заслуженого майстра спорту України Віктора Смирнова. Також у ці дні визначать переможців обласної спартакіади «Повір у себе».

1 лютого о 13:00 – урочисте відкриття турніру.

Стартовий протокол змагань 01 лютого 2020

Стартовий протокол змагань 02 лютого 2020

Опубликовано 23.01.2020 в 02:00
Результати змагань 23-24 грудня 2019

Результати відкритого чемпіонату Донецької області з плавання "Зимові старти" 23-24 грудня 2019 року

Підсумковий протокол змагань 23-24 грудня 2019

Рейтинг спортсменів 23-24 грудня 2019

Опубликовано 25.12.2019 в 17:20
Чемпионат Донецкой области по плаванию «Итоги учебно-тренировочного 2018-2019 года»

24-25 мая в бассейне «Физкультурно-оздоровительного комплекса г. Славянска» проходил чемпионат Донецкой области по плаванию «Итоги учебно-тренировочного 2018-2019 года».

В 85 заплывах участвовали 106 спортсменов.

По итогам соревнований Саракуца Владислав, Мартынова Алёна и Прончакова София были награждены кубками «Лучший пловец».

Итоговый протокол соревнований 24-25 мая 2019 г.

Опубликовано 25.05.2019 в 18:10