Последние события:

Результати відкритого турніру з плавання на призи Героя України Віктора Смирнова - 2019

Кубками і призами Героя України Віктора Смирнова нагороджені кращі спортсмени в кожній нозології та віковій групі:

Серед юнаків молодшої вікової категорії:

  • з вадами зору - Андрощук Назар (Рівненська область)
  • з ураженням опорно-рухового апарату - Гаража Герман (Харківська область)
  • з вадами слуху - Тимофеєв Владислав (м. Київ)

Серед юнаків старшої вікової категорії:

  • з вадами зору - Іванов Владислав (м. Слов’янськ)
  • з ураженням опорно-рухового апарату - Ляшенко Олександр (Запорізька область)
  • з вадами слуху - Трикіша Максим (м. Київ)

Серед дівчат молодшої вікової категорії:

  • з вадами зору - Білецька Крістіна (Запорізька область)
  • з ураженням опорно-рухового апарату - Сапель Анастасія (м. Слов’янськ)
  • з вадами слуху - Трошина Єлизавета (м. Київ)

Серед дівчат старшої вікової категорії:

  • з ураженням опорно-рухового апарату - Буднік Елеонора (Запорізька область)
  • з вадами слуху - Русанова Анастасія (Харківська область)

Наймолодші учасники змагань серед дівчат та хлопчиків нагороджені призами від Донецької обласної державної адміністрації:

  • Беззубенко Богдан - 2010 р.н. (Харківська область)
  • Корж Варвара - 2010 р.н. (м. Одеса)
  • Кудря Марія - 2010 р.н. (Полтавська область)
  • Мегаєва Карина - 2011 р.н. (м. Київ)

Спеціальними заохочувальними призами Героя України Віктора Смирнова відзначені спортсмени, що показали високі результати:

  • Коржова Вероніка (м. Соледар)
  • Чепець Микита (Запорізька область)
  • Шенгур Юрій (м. Полтава)
  • Городянин Едуард (м. Полтава)
  • Ярошик Юрій (Рівненська область)
  • Федяєв Данило (м. Одеса)
  • Козлюк Євген (Рівненська область)
  • Чернов Максим (м. Слов'янськ)
  • Поліщук Ганна (Луганська область)

Підсумковий протокол змагань 9-10 лютого 2019

Рейтинг спортсменів 9-10 лютого 2019

Опубликовано 10.02.2019 в 18:45

9 та 10 лютого 2019 року на базі комунального закладу «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янськ» (за адресою: вул. Короленко 2) відбудеться відкритий турнір з плавання серед дітей з інвалідністю (вади зору, слуху та ураження опорно-рухового апарату) по програмі Спартакіади Донецької області «Повір у себе» на призи Героя України, Заслуженого майстра спорту України Віктора Смирнова.

9 лютого, 13:00 – урочисте відкриття турніру.

10 лютого, 14:30 – церемонія закриття та нагородження.

Стартовий протокол змагань 10 лютого 2019

Стартовий протокол змагань 09 лютого 2019

Опубликовано 08.02.2019 в 18:45
Результаты соревнований 19-20 декабря 2018

Результаты чемпионата Донецкой области по плаванию "Зимние старты" 19-20 декабря 2018 года

Итоговый протокол соревнований 19-20 декабря 2018

Опубликовано 20.12.2018 в 17:20
Результати змагань 23-24 жовтня 2018

Результати Чемпіонату Донецької області та відкритого Чемпіонату м. Слов'янська з плавання 23-24 жовтня 2018 року

Підсумковий протокол змагань 23-24 жовтня 2018

Рейтинг спортсменів 23-24 жовтня 2018

Опубликовано 25.10.2018 в 19:00
Чемпионат г. Славянска по плаванию «Весенние старты 2018»

Результаты чемпионата г. Славянска по плаванию «Весенние старты 2018»

Итоговый протокол соревнований 2-3 марта 2018 г.

Рейтинг-лист спортсменов по итогам соревнований 2-3 марта 2018

Опубликовано 04.03.2018 в 17:20

П О З Д Р А В Л Я Е М

Чемпионов и призеров Чемпионата Донецкой области по плаванию среди юниоров, который проходил 16 февраля 2018 года в г. Мариуполь

Опубликовано 20.02.2018 в 10:00
Результати відкритого турніру з плавання на призи Героя України Віктора Смирнова

Кубками і призами Героя України Віктора Смирнова нагороджені кращі спортсмени в кожній нозології та віковій групі:

Серед юнаків молодшої вікової категорії:

  • з вадами зору - Артюхов Олександр (м. Харків)
  • з ураженням опорно-рухового апарату - Загороднєв Назар (м. Полтава)
  • з вадами слуху - Карабець Стефан (м. Київ)

Серед юнаків старшої вікової категорії:

  • з вадами зору - Вірченко Олексій (м. Полтава)
  • з ураженням опорно-рухового апарату - Ляшенко Олександр (м. Запоріжжя)
  • з вадами слуху - Трикіша Максим (м. Київ)

Серед дівчат молодшої вікової категорії:

  • з вадами зору - Білецька Крістіна (м. Запоріжжя)
  • з ураженням опорно-рухового апарату - Буднік Елеонора (м. Запоріжжя)
  • з вадами слуху - Григоренко Емілія (м. Соледар)

Серед дівчат старшої вікової категорії:

  • з вадами зору - Притула Олександра (м. Запоріжжя)
  • з ураженням опорно-рухового апарату - Сафонова Юлія (м. Харків)
  • з вадами слуху - Скоба Руслана (м. Київ)

Кращі спортсмени Донецької області отримали Кубки від обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів ДРЦ «Інваспорт»:

Серед юнаків - Іванов Владислав (м. Слов’янськ), який вперше виконав норматив Майстра спорту України.

Серед дівчат - Коржова Вероніка (м. Соледар)

Підсумковий протокол змагань 10-11 лютого 2018

Рейтинг спортсменів 10-11 лютого 2018

Опубликовано 11.02.2018 в 16:16