Відкритий чемпіонат Європи з плавання Para Swimming European Open Championships, місто Фуншал (острів Мадейра, Португалія) 21–27 квітня 2024 року

Вітаємо чемпіонів та призерів відкритого чемпіонату Європи з плавання Madeira 2024 Para Swimming European Open Championships, що проходив з 21 до 27 квітня 2024 року у місті Фуншал (острів Мадейра, Португалія)

На чемпіонаті Європи з плавання, що проходив з 21 до 27 квітня у м.Фуншал (острів Мадейра, Португалія), Національна паралімпійська збірна з плавання посіла перше місце в Європі за загальною кількістю нагород, виборовши 68 високих нагород (серед яких: 21 золота, 26 срібних та 21 бронзова), та друге – за золотими медалями, поступившись лише команді Італії. Окрім високих нагород, встановили 2 рекорди світу та 3 рекорди Європи.

До складу національної збірної команди України увійшли 10 параплавців Донеччини, які здобули 31 медаль різного ґатунку (12 золотих, 12 срібних та 7 бронзових), а також встановили 2 рекорди світу та 2 рекорди Європи.

Одразу 7 нагород, з яких п’ять найвищого ґатунку, у різних дисциплінах здобув представник Слов’янська Андрій Трусов. Він став автором двох рекордів світу та двох рекордів Європи – на дистанціях 100 м вільним стилем та 100 м на спині.